-

Aşkın Sesleri

İstanbul - Baht Yapım ve Tiyatro Teras Cevahir Sahnesi 14 Şubat 2022 Pazartesi
  • Opera
  • Konser

Aşkın Sesleri

Mayıs 2021’de kurulan İstanbul Opera Topluluğu, Türkiye’de konservatuvar çatısı altında şan eğitimi aldıktan sonra yurtiçi ve yurtdışındaki sahnelerde opera sanatını profesyonel biçimde sürdürmekte olan 7 şancıdan ve onlara eşlik eden 1 piyanistten oluşuyor. Sopranolar Sezin Düzci, Meltem Ergin, Ayşenur Ayyıldız, mezzosoprano Eylül Elif Arslan, tenor Volkan Çelik, bariton Serhan Bali ve bas-bariton Cihan Ayhan’dan oluşan İstanbul Opera Topluluğu, kurulduğu günden itibaren, opera sanatını merkeze alan bir yorumculuk anlayışına sahip olmakla birlikte, yerli ve yabancı şarkıları, türküleri, tangoları da içeren geniş bir repertuvara sahiptir. Topluluk, Sevgililer Günü'ne denk düşen 14 Şubat Pazartesi akşamı İstanbul Cevahir Sahnesi'nde vereceği şan konserinde, repertuvarında bulunan aşk, sevgi, sevda temalı şarkılar, tangolar ve düetler arasından seçtiği romantik bir program seslendirecek.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Baht Yapım ve Tiyatro Teras Cevahir Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü