Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aslan Kral~

    • Çocuk Oyunu

    Aslan Kral Çocuk Tiyatrosu
     
    Aslan Kral Oscar kendi ülkesinin mutsuz krallıdır. Mutsuzluğunun sebebi ise ülkesinde yaşayan halkı onu sevmemesidir. Oscar hiçbir şey bilmediği için bilgisiz kral olarak adlandırılır ve öğrenmekten korkar. En yakın arkadaşı, tek dostu Eva onu yarı yolda bırakmayıp öğrenmesi konusunda cesaretlendirerek yeni maceralara sürekler. Her macera da yeni bir şey öğrenen Oscar, Eva sayesinde halkının onu seveceği bir kral haline döner.
     
    Yazan ve Yöneten : Umut Şeddadi
     
    Oyuncular
    Umut Şeddadi
    Esra Kocabaş
     
    Ses ve Işık : Atakan Aygün 
    Makyaj : Irem Tuna
    Dekor ve Kostüm : Anıl Şeddadi
    Reji : Zeynep Şencan

    Yazan ve Yöneten : Umut Şeddadi
     
    Oyuncular
    Umut Şeddadi
    Esra Kocabaş
     
    Ses ve Işık : Atakan Aygün 
    Makyaj : Irem Tuna
    Dekor ve Kostüm : Anıl Şeddadi
    Reji : Zeynep Şencan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü