Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Astrotürkler Geliyor - Eğlenceli Cuma

    • Komedi

    Astrotürkler Geliyor

    Uzay veya feza, Dünya'nın ötesinde ve gök cisimleri arasında var olan, sonsuz olduğu düşünülen fakat sonsuz olduğu konusunda kesin yargılara varılamayan genişliktir.Bu bilgi herkesin bildiği,ulaşabildiği ya da bilen kişilerden duyduğu bilgi.Peki gerçekten uzay nedir? uzayda hayat var mıdır? Uzayda dostlarımız gerçekten var mı? Peki asıl soru uzayda aşk var mı? Bunların cevabını Astrotürkler aramaya gidiyorlar bakalım bulabilecekler mi? Kaptanı,1 numarası, doktoru ,her işlerine koşan Şelalesi ve bir uzay gemisinde olmazsa olmaz yapay zekası ile uzun bir yolculuğa çıkarlar.Bu yolculukta kimi dünyaları keşfeder kimi yeteneklerini kimi ise gerçek aşkı bulur.
     
     

    Kaptan: Çiğdem Tunç
    Doktor: Deniz Salman
    1 Numara: Soykan Kişioğlu 
    Müstahdem: Deniz Değirmenci 
    Yapay Zeka: Aybars Kuday
    Alien: Ramazan Tetik
    Kraliçe: Selma Sema
    Prenses: Balca Başman
    Conta the Droid: Savaş Özkartal
    Yazan: Eray Yasin Işık
    Yöneten: Çiğdem Tunç
    Yönetmen Yardımcısı: Balca Başman
    Müzik:Nida Şan
    Işık :Yüksel Aymaz
    Dijital tasarım :Atahan Basman
    Organizasyon:Berkan OZ 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü