Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Asya ve Sakarcan

    • Çocuk Oyunu

    Asya ve Sakarcan

    Yaş : 5-10 Yaş
     
    Çocukların “BEDENSEL SÖZ HAKLARINI” öğrendikleri Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti tiyatro oyunu çocuklar ile buluşuyor. Üniversite kurumlarından ve Milli Eğitim incelemelerinden olumlu görüş alan Eğitsel Eğlendirici Çocuk Tiyatromuz ile çocuklar “SINIRLARINI” öğreniyor. Asya ve Sakarcan’ın bu eğlenceli hikayesinde, yaşanan bir olaydan esinlenen iki dostumuz aileden ve çevreden kaynaklanan, güven ve bedensel söz hakkı konularını içeren keyifli bir sohbete başlar. Zaman zaman komik, zaman zaman eğitici konuları içeren tiyatro gösterimizde buluşmak dileğiyle..

    Yazan : Gürkan Kap

    Oyunlaştıran ve Yöneten : Gökhan Bulut

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü