Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Athena'nın Suretleri

    60 dakika
    • Komedi

    Athena'nın Suretleri

    Yaş Sınırı: 13+

    Süre : Tek Perde/60 dk

    Athena'nın topraklarında erkekler iktidar için durmadan savaşmaktadır. Bundan rahatsız olan Lysistrata, ezilmiş ve vatandaş olmayan kadınları örgütler. Ülkedeki tüm kadınlar benliklerinin ve kadınlıklarının farkına vararak bu mücadeleye katılırlar.
    Özgürlüklerimizin önündeki tek engelin kendimiz olduğunu, bize hatırlatan bir mücadelenin hikayesidir.

    Yazar : Aristophanes

    Yöneten : Sedef Meral

    Yönetmen Yardımcısı : Batuhan Çayırlı

    Müzik : Cem Değirmen

    Afiş Tasarım : Osman Avcı

    Oynayanlar : Aytuna Kandemir, Barış Işıkpunar, Batuhan Çayırlı, Burçin Ayık Ünalan, Maide Altuntaş, Murat Duygulu, Osman Aycı, Selen Gül, Selda Koç

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü