Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Attoşu Beklerken

    45 dakika
    • Tiyatro

    Attoşu Beklerken

    Efendim bu plazaların camları aynadandır, dışarıdan baktık mı kendimizi görürüz…
    Emrah Aktürk’ün yazıp oynadığı Attoş’u Beklerken, yarım kalan hikayeleri anlatıyor. Geride kalanları, kurulamamış iletişimleri, uhdeleri… Bir cam silicisinin gözünden hayatlar, yaşananlar, yaşanamayanlar, tercihler, yönelimler, istekler ve çok daha fazlasını görüyoruz. 
    Çırağı Attoş’u bekliyor cam silicisi Attoş kimdir, nerededir, gelecek midir bilmiyoruz. Attoş ile beklenen nedir, buna oyunun sonunda siz karar vereceksiniz…  

    Oyun 45 dakika süreye sahiptir…

     

    Attoş’u Beklerken-Sinemedya Yapım
    Yazan-Oynayan: Emrah Aktürk
    Yöneten: Fırat Aygün
    Işık ve Müzik Tasarım: Umut Eser
    Oyuncu Koçu: Ayşegül Çaylı
    Işık Uygulama: Cihan Uysal
    Yapımcı: Alper Kaya 
    Teknik Tasarım ve Uygulama: Mehmetcan Özel

    Müzik Uygulama: Nalan Güreş Demirel

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü