Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ayakkabıcı ve Sevimli Elfler

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Ayakkabıcı ve Sevimli Elfler

    Yaş Sınırı: 3 yaş ve üzeri için uygundur.

    Geçimini ayakkabı yaparak sağlayan ayakkabıcı, eşiyle beraber atölyesinde mutlu bir şekilde yaşarlarmış . Ayakkabı yapma konusunda usta olan ayakkabıcı, artık yeni modeller üretemediği için yaptığı ayakkabıları satamamaya başlamış. Sürekli bu konuda çalışıyor ancak bir türlü istediği modeli üretemiyormuş. Bu sebepten dolayı eskisi gibi satış da yapamıyormuş. Annesini ziyarete gidecek olan eşine, tekrardan eskisi gibi modeller üreteceği konusunda söz vermiş . Herkesin yardımına koşan sevimli Elfler, bu durum için de harekete geçmişler.

    Ayakkabıcı atölyede olmadığı bir zaman ,atölyeye giren sevimli elfler çok güzel bir model üretmişler. Bu modeli gören ayakkabıcı çok şaşırmış .Dükkana gelen müşteri tarafından da beğenilen model, hemen satılmış . Ayakkabıcı şaşkınlık ve mutluluk içinde yaşadığı durumu eşine mektupla anlattıktan sonra yeni malzemeler almaya gitmiş . Bu durum bir kaç kere gerçekleşince , ayakkabıcı bu güzel modelleri yapan çırakları merak etmiş . Atölyenin bir köşesine saklanarak onları görüp resimlerini çizmiş . Onlara sürpriz yapmak için onlara hediyeler hazırlamış . Sevimli Elfer atölyeye geldiklerinde hediyelerle karşılaşmış . Ayakkabıcıyı görünce şaşkınlık yaşamışlar . İlk yaşadıkları şaşkınlığı atlattıktan sonra birbirlerine duydukları minnet duygusuyla sonsuza kadar dost kalmışlar. Ayakkabıcı da eskisi gibi satışlar yapmaya devam etmiş.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü