Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aycey İllüzyon Show

    45 dakika
    • İllüzyon Gösterisi

    Aycey İllüzyon Show

    Türkiye’nin en iyi,en kaliteli ve enbüyük ilüzyon showları ile AYCEY izleyecilerini hayretler içerisinde bırakacak. Biz Aycey İlüzyon ekibi olarak sizleri doyasıya gülmeye, eğlenmeye, heyecanlanmaya ve bizleri izlemeye davet ediyoruz. Ailece unutamayacağınız bir gösteri Aycey İlüzyon Show Türkiye turnesi kapsamında ilk kez büyük İlüzyon showları bu muhteşem gösterileri sakın kaçırmayın! Lütfen dikkat! İzleyeceğiniz gösteriler profesyonel gösteri ekibinden oluşmaktadır. Fotoğraf ve kamera çekimi yasaktır.
     

    -Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

    - Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

    - Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü