-

Aynadaki (Konuk Oyun)

  • Tiyatro

Aynadaki (Konuk Oyun)

On yıllık suskunluk. Suskunluk sonrası yokluğun kapısına açılan pencereden gerçek güzelliğin öyküsü… “Bağını kopart da kurtul, hür ol! Ne zamana kadar Altın ve gümüşün esiri olacaksın?”

 

 


Yazan: Tolga Özenç ÖZENÇEL
Genel Sanat Yönetmeni: Ulaş KARADAĞ
Yönetmen: Erdal DURAN
Metin Danışmanı: Ali BEKTAŞ
Reji Asistanı: Esra ÇALIŞKAN
Oyuncular: Erdal DURAN, Serkan NARİN,  Sezin BAYTOK, Burak TOZKOPARAN, Esra ÇALIŞKAN, Ali Can ŞAHİN
Müzik: Çağrı UZEL
Neyzen: Çağrı UZEL Perküsyon: Sabri Can KARABATAK
Işık: Asım ÖZCAN Ses: Faik ASLAN

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü