Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ayrılıktan Sonra

    • Tiyatro

    Ayrılıktan Sonra

    Sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Böylesi zamanlarda yaratıcı olmak da kolay değil... Bir roman yazarı genç bir çifti gözlemleyip onların hikayesini yazmaya başlar, ancak süreç içinde roller değişir, genç çift yazarın yazdıklarını yaşamaya başlar ve işler iyice karışır, gerçekle kurgu birbirine girer ve yazar da hikâyeye dahil olur... 

    Yazan : Aziz Er 

    Yönetmen:  Can Doğan 

    Yardımcı Yönetmen: Candan Özkanat 

    Dekor Çizim: Cem Bilge 

    Müzik :Timur Aytemur 

    Afiş Tasarım: Cem Bilge 

    Seslendirenler: Funda Doğan, Can Doğan 

    Oynayanlar: Kadir Özdal, Zeynep Yavuz 

                           Fatma Özer, Harun Esen

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü