Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Baba'

    • Tiyatro

    Baba

    Son dönemin dünya çapında en önemli oyunu olarak görülen ‘Baba’ birçok farklı ülkede sergilenmiştir. Afife Tiyatro Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu Ödüllü Şerif Erol ve En İyi Kadın Oyuncu Ödüllü Özlem Zeynep Dinsel’in bulunduğu Baba, Ekim ayından itibaren sahnelerde.
     
    Baba, Tamer Can Erkan tarafından yönetiliyor. Şerif Erol, Özlem Zeynep Dinsel, Kayhan Açıkgöz, Kürşat Demir, Kübra Balcan ve Yasemin Taş’ın rol aldığı oyun demans hastası bir adam, kızı ve çevresindekilerin içinde bulunduğu durumu konu alıyor.
    Baba; seyircileri, doğru ve yanlışın, gerçekte olan veya olmayanın, anıların ve travmaların karıştığı kaygan bir zeminde, gerçekliğin doğasına dair sorular ile baş başa bırakan bir hikâye.
     

    Yazan:Florian Zeller
    Çeviri:Serdar Biliş, Philip Arditti
    Yöneten:Tamer Can Erkan
    Dekor ve Kostüm Tasarımı:Gamze Kuş
    Işık Tasarımı:Cem Yılmazer
    Asistanlar:Müge Özer, Lidya Nisan Ersemiz, Gülce Adıgüzel, 
    Murat Aydemir, Aybüke Öztürk, Merve Asya Öztürk
    Fotoğraf:Muhsin Akgün
    Afiş:Ömer Faruk Akdemir
    Oyuncular:
    Şerif Erol
    Özlem Zeynep Dinsel
    Kayhan Açıkgöz
    Kürşat Demir
    Kübra Balcan
    Yasemin Taş
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü