Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bacha Posh

    • Tiyatro

    Bacha Posh

    Bilgi: 29 Kasım seansında 1+1 kampanyası uygulanmaktadır. 2 bilet seçildiğinde aktif olacaktır.

    Türkiye’nin ilk “hip hop müzikali” Bacha Posh, güçlü rap müziği, etkileyici dansları ve sokak sanatını yansıtan renkli sahne tasarımıyla Cermodern sahnesinde izleyicilerle buluşuyor.
    Aaina, aşkla tanıştığında genç bir Bacha Posh’tur. Ancak yaşadığı topraklarda âşık olmak bir suçtur. Özgür yaşamını sürdürmesini sağlayan kimliği deşifre olunca, kendini terazisi bozuk bir adalet sistemi, güç peşinde bir terör örgütü ve iki rakip aşık arasında bir trajedinin içinde bulur.
    Büyük Orta Doğu’da kadının toplumdaki yerini, hip hop kültürünün birleştirici renkleri ve şiirselliği ile ortaya koyan Bacha Posh “Hip Hop Müzikali” gerçek bir hikâyeden yola çıkarak aşkı, özgürlüğü ve toplumsal adaleti ele alıyor.
    Bacha Posh (Anlamı: Oğlan gibi giyinen kız) Oğlu olmayan bazı aileler, toplumda yaşadıkları utancı azaltmak için, erkek gibi yaşamak üzere, kız çocuklarından birini seçerler. Seçilen bu kız, diğerlerinden daha özgür bir hayata kavuşur: Okula gider, ailenin kadınlarına toplum içinde eşlik eder ve para kazanır.

    Yazan-Besteleyen-Yöneten: Onur Yüce

    Oyucular:

    Ayşenur Kılınç

    Berkecan Kuyucular

    Kaan Karşıyakalı

    Koreograf: Onur Dilek

    Dekor: Aykut Öz

    Fotoğraf: Haşim Kılıç

    Grafiti: STAK

    Kostüm: Aslıhan Karahanlı Yüce

    Dramaturg: Neşe Taluy Yüce

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü