-

Bahaneler Kabare

Denizli - Denizli Merkezefendi Belediyesi KM 1 ve salon daha 19 Şubat Cumartesi - 26 Şubat 2022 Cumartesi
  • Tiyatro

Bahaneler Kabare 

Süre : 2 Perde

Evin hanımı yorgun-argın işten evine gelmiştir, tam oturup dinleyeceği sırada kapının zili çalar. Kadın kapıyı açınca elinde ansiklopedilerle   bir adam elinde  girer. Kadın ne olduğunu anlamadan adam devamlı anlatmaya başlar. Kadını bunaltıncaya kadar konuşmaktadır. Kadın dayanamaz, sonunda polisi arayıp adamı şikayet edip polisi evine çağırır ve olaylar gelişir.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Denizli - Denizli Merkezefendi Belediyesi KM
İzmir - Torbalı Belediye Kültür Merkezi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü