Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Barazek

    65 dakika
    • Tiyatro

    Barazek

    TEK PERDE/65 DAKİKA

    "Şimdi seninle bir odanın içinde yalnız ikimiz varmışız gibi konuşacağım ama herkes bizi duyacak"

    Çok uzun zamandır babasından haber alamayan İbrahim, bir gün babasına okumak hayali ile bir mektup yazar. Mektup doğru okuyucularla karşılaşır ve İbrahim'in geçmişine doğru bir yolculuğa çıkılmasına vesile olur. İbrahim'in hikayesi mektubu, mektup İbrahim'in hikayesini doğurur… İbrahim babasından daha yaşlı bir insan olmaktan korksa da karnında babasını taşıdığını bilir.

    YAZAN: İBRAHİM ARICI
    YÖNETEN: ARSIZ KUMPANYA
    MÜZİK TASARIMI: MEKİN SEZER
    AFİŞ TASARIMI: ÖYKÜ NAZ ALTAY
    IŞIK TASARIMI: YASİN GÜLTEPE
    PERFORMANS: İBRAHİM ARICI

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü