Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Barış Balkır & Yunus Emre Gündüz.

    Ankara - Granma Pub MEŞRUTİYET MAHALLESİ/ OLGUNLAR SOKAK NO:59/13 ÇANKAYA/ANKARA 25 Mayıs 2022 Çarşamba
    • Stand up

    Barış Balkır & Yunus Emre Gündüz.

    Sosyal medyada çizdiği animasyonlarla tanınan karikatürist Yunus Emre Gündüz ve yıllardır muhtelif sahnelerde çıkıp, bir yandan da hızlı tüketilebilir mizah videoları üreten Barış Balkır, her gösteride yanlarına farklı bir konuk komedyen alıyorlar ve güçlerini bu gösteride birleştiriyorlar.
    Barış Balkır ve Yunus Emre Gündüz uzun zaman sonra  25 Mayıs Çarşamba akşamı Ankara'da ilk defa Granma Pub Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.
    Bu keyifli akşama bekleniyorsunuz!
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Granma Pub

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü