Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkasının Ölümü

    • Tiyatro

    Başkasının Ölümü

    Oyunda söz konusu olan; kolaylıkla adamlarını ölüme gönderebilen, yine bir tek emirle başkalarını öldürtebilen bir komutan. Gücü ve kutreti elinde bulunduran bu komutan ise bir düşmanı kuşatmış durumda. Onu da yendiği zaman başkomutan olma şansına sahip. Ancak karşı taraftan kayıtsız şartsız teslim olacaklarına dair haber alır. Bu duruma bozulan komutan, anlı şanlı bir zafer elde edebilmek adına yine de baskın düzenlemeyi düşünür. Bol can kaybı ve bol kan onu daha büyük bir komutan yapacaktır sanki. Oyunda güç ve kutret ivmesini yüksek tempoda ilerlerken geceleyin hiç ummadık bir şey olur ve Azrail komutanı ziyarete gelir. İşte tam bu noktada asıl oyun başlıyor…

    Yazar: Mohksen Mahmelbaf
    Yönetmen: Ulvi Alacakaptan
    Oyuncular: Ulvi Alacakaptan, Akın Güneş, İhsan Ustaoğlu, Davut Akgül, Nedim Çağlar, Oğuz Alper, Adnan Menderes Çelik

    Girişte Hes kodu zorunlu değildir.Ancak oyun maskeli izlenecektir. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü