Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Battaniye

    120 dakika
    • Komedi

    Battaniye

    Süre: 2 Saat-2 Perde

    Yaş Sınırı: 12+

    Yadigar Sanat Merkezi tiyatro bölümünün hazırladığı, Gülçin SEVİNÇ'in yönettiği güldürürken, ağlatan paranormal komedi. "Peki ben şimdi tek başıma ne yapacağım" cümlesiyle başlayan, elifin garip hikayesiyle, düşünecek, şaşıracak "hadi canım ordan" diyecek ve çok güleceksiniz...

    Yazan-Yöneten: Gülçin Sevinç
    Yardımcı Yönetmen: Melek Kahriman
    Ses-Işık: Defne Özkan - Ömer Özen
    Oyuncular: Aslı Bilbey, Melek Kahriman, Süleyman Alan, Şevket Ertaş, Filiz Durmaz, H.Okan Akgün, Gülçin Sevinç
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü