Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar?

    45 dakika
    • Tiyatro

    Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar?

    Yaş Sınırı : 13+

    Bir Tiyatro Oyuncusu
    İntihar etmeye karar verir.
    Bu kararını da Görevli olarak çalıştığı tiyatrodaki bir oyun temsili sonrasında uygulamaya geçer.
    Seyirciler tam çıkmak üzereyken onlara yerlerinde kalmalarını rica eder ve Yeşilçam filmlerini anımsatan hayat hikayesini anlatarak,
    Herkesin gözü önünde intiharını rus ruletine çevirir.
    Heyecanın,gülümsemenin,kahkahanın,gözyaşının ve hüznün eksik olmadığı; 10 – 15 – 25 Belki 40 dakika ama Bir Saatte Toparlayacak Bir Oyun.

    Yazan: Ömer Naci TOPCU
    Yöneten: Suhacan ÖZGÜLTEKİN
    Işık: Erkan YILDIRIM
    Efekt: Tuğçe ÖZGÜLTEKİN
    Oynayan: Suhacan ÖZGÜLTEKİN

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü