Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Benim Güzel Yatağım

    Büklüm caddesi No:8/11 Kavaklıdere / Ankara 11 Aralık 2022 Pazar
    35 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Benim Güzel Yatağım

    Yaş : Bebek Oyunu (0-3 Yaş)

    Süre : 35 Dk.

    BEBEK TİYATROSU serisinde, Ali Nihat YAVŞAN tarafından sahneye taşınan masallarla, tiyatro ortamında drama, anlatı, kukla, müzik ve oyunculuk birleştirilerek minik izleyicilere ulaşmak, tiyatroyu küçüklerle buluşturmak hedefleniyor. Oyunumuzda minik köpek Neşeli’nin başından geçenler anlatılıyor. Neşeli artık kendi yatağını beğenmez olur. Dışarı çıkar ve arkadaşlarının yataklarının nasıl olduğuna bakar. Bir dizi serüven sonunda en güzel yatağın kendi yatağı olduğuna karar verir.

    Kukla Tasarımı Güneş ÇAKMAKOĞLU’na, Çevre Tasarımı Figen ÇAKMAKOĞLU’na ait.

    ***Çocukların ortama alışması ve yerleşmesi açısından, oyunlarımıza en az yirmi dakika önce gelinmesini öneriyoruz.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Pembe Kurbağa Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Benim Güzel Yatağım Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBenim Güzel Yatağım Ankara Biletleri

    AdresPembe Kurbağa Sahnesi
    55,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü