Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Benim Komik Dedem

    • Tiyatro

    Benim Komik Dedem

    Ağaçların ve Ormanın bizim için yeri ve önemini anlatan, ana konusunun yanı sıra hayata dair bir çok konuda da çocuklara, hayat için gerekli bazı bilgileri çocuk komedisi ile sunan oyunun, konusu kısaca şöyledir; Her yaz tatilini, dedesi ve nenesi ile geçiren Kamile, bu yazda köyde dedesi ve nenesi ile çok güzel vakit geçirecektir. Fakat bu yaz köyde farklı bir durum vardır, çünkü muhtar köyün daha da güzel olması için, “ağaç dikme ve çabucak büyütme” yarışması düzenlemiştir.

    Kamile’nin dedesi Kamil de bu yarışmaya katılmıştır. Buraya kadar her şey normal görünmektedir, fakat Kamil bu yarışmada birinci olmak için hile yapmaya yeltenir. Kendince hilesi şöyle olacaktır; zaten yetişmiş bir ağacı söküp, yarışma alanındaki bir yere dikecek böylece, ağacını herkesten önce büyütmüş olacak ve yarışmayı kazanacaktır. Kamile bu plana kulak misafiri olur. Oyunun seyircilerinden de yardım isteyerek, köyün bilgesi ile Dede’ye ve Nene’ye güzel bir ders vermeye karar verilerek ilerleyen oyun, seyircinin de interaktif katılımı ile mutlu bir sonla biter ve “Köyün Ormanı” kurtulur. Yaptıkları yanlışı anlayan tatlı yaşlılar da dahil hep beraber şarkılar söylenerek final yapılır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü