Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bernarda Alba’nın Evi

    • Tiyatro

    Bernarda Alba’nın Evi 

    Bernarda Alba  kocasının ölümünden sonra evde  sekiz yıllık bir yas ilan eder.  En büyük kızı Angustias ile evlenmeye hazır olan Pepe el Romano'nun ortaya çıkması çatışmayı tetikler. En küçük kızı Adela hariç tüm kızları, annelerinin hükümlerini kabul eder. Adela, otorite ve yaşam arasındaki seçimini yaparak otoriteyi kırar.

     

    Yazan  : Federico Garcia Lorca

     Yöneten  : Turgay Ön

     Müzik : Barış Ön

     Kostüm Tasarım: Zeze Kostüm

     Makyaj   : Mazyar Topal

     Reji Asistanı  : Özlem Kalkan

     Işık  : Celalettin Aksoy

     Efekt : Ulaş Erdoğan                                                                      

    MedyaTanıtım/Yayın  : Duygu Gün Ön

    Afiş Görseli: Ekin Yüksel Altuntaş

     

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü