Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Beyaz Geceler.

    ÇANKAYA SAHNE-Remzi Oğuz Arık Mah. Paris Cad. 49/B/A Çankaya/ANKARA (Şili Meydanı) 11 Şubat Cumartesi - 14 Şubat 2023 Salı
    75 dakika
    • Dram
    • Tiyatro

    Beyaz Geceler 

    Süre: Tek Perde, 1 Saat 15 Dakika

    Yaş Sınırı: 10+

    Beyaz Geceler, yalnızlığın şiirdir. Petersburg'un kalabalığı içindeki yalnızlığını hayallerinde avutmaya çalışan bir gençle, şehrin kenar mahallelerinde köhne bir eve sıkışıp kalmış bir genç kızın farkına varamadığı yalnızlığının kesiştiği noktada Dostoyevski'nin gençlik coşkusuyla yazdığı bir şiir. Oyunumuzun kahramanı gençle, genç kızımız Nastenka'nın, yüreklerini ilk kez başka birine açmayı deneyimledikleri Petesburg Köprüsü 4 gecelik bir aşk öyküsüne sahne olur.

    OYNAYANLAR : AYŞİN TABİLOĞLU, SERKAN MELİKOĞLU
    ESER : DOSTOYEVSKİ
    UYARLAYAN : KAZIM AKŞAR
    YÖNETEN : MEHMET ATAY
    IŞIK TASARIMI : ZEYNEL IŞIK
    KOREOGRAFİ : HAKAN ODABAŞI
    MÜZİK : YETKİN YAĞMUR

    AFİŞ&FOTOĞRAF : ÇAĞRIL ATAY

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Beyaz Geceler. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBeyaz Geceler. Ankara Biletleri

    AdresÇankaya Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÇankaya Sahne
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü