Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bimarhane

    Adnan Menderes Bulvarı. Deniz Evleri Mahallesi. (Yeşilyurt AVM Yanı) 13 Aralık 2022 Salı
    60 dakika
    • Tiyatro

    Bimarhane

    Yaş Sınırı: 14+

    Bozulan ekonomik yapı ve işgal altındaki İstanbul'da 1919 yılının nisan ayında Toptaşı Bimarhanesi (Tımarhanesi) epey bir zaman önce kapanmıştır. Ancak içeride yaşamaya devam eden Ermeni, Rum, Türk ve Balkan göçmeni dört meczup kendilerine yardım eden bir kadın vasıtası ile hayata tutunmaya çalışırlar. Sonra Kuvvacılar ile tanışırlar ve süpriz sona ilerleyen kaderleri oluşur.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Samsun - Samsun Bld Atakum Sanat Merkezi(Küçük Salon)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bimarhane Biletleri ve Fiyatları

    SamsunBimarhane Samsun Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü