Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Baba Hamlet

    Eskişehir - Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi 24 Mayıs 2022 Salı
    • Tiyatro

    Bir Baba Hamlet

    2 Perde / 2 Saat
    Yaş sınırı :
    13+

    Kalaslarından dekor, heveslerinden oyun yapmak üzere yola çıkmış iki cüretkar oyuncu, kendilerine kurban olarak Shakespeare'in başyapıtı Hamlet'i seçmişlerdir. Can siperane bir cesaretle seyircinin önünde buna yeltenirler ama kısa sürede temsil can havline dönüşür. 

    Biri, oyunculuk için istediği ortamı bulamadığı anlaşılan Shakespeare uzmanı gibi davranan yarım porsiyon aktör; diğeri de şarkı söyleme hevesiyle sürekli müzikallerden dem vuran bir şaşkın...

    Eli yüzü düzgün, başı sonu belli, dört başı mamur, babalar gibi bir Hamlet düşlerlerken, ortaya çıkan kepazelik "Bir Baba Hamlet"e dönüşür.

    Sebastian Seidel'in komik olanın tadını çıkaran özgün metni, Yücel Erten'in usta işi çevirisi ve Baba Sahne'nin babacan yorumuyla bu toprakların tiyatro geleneğine de göz kırpan "Bir Baba Hamlet", tiyatro yapma aşkının başdöndürücü güzelliği ile aptallaştırıcı büyüsüne ayna tutuyor.

    "Ha unutmadan,

    Çürümüş bir şeyler var Danimarka Krallığı'nda!"

    Yazan:  Sebastian Seidel
    Çeviren:  Yücel Erten  
    Yöneten:  Emrah Eren
    Sahne ve Kostüm Tasarımı: Barış Dinçel
    Işık Tasarımı: Yakup Çartık 
    Müzik: Can Şengün
    Hareket Düzeni:  Işıl Zeynep
    Eskrim Koreografisi: Deniz Özmen
    Şarkı Sözleri: Faruk Üstün
    Afiş Tasarımı: Ethem Onur Bilgiç
    Yönetmen Yardımcısı: Işıl Zeynep
    Reji Asistanları: Beste Seyhan,  Ali Haydar Çataltepe
    Prodüksiyon Asistanları: İdil Trabzonlu, Sabri Memi
    Sahne Terzisi: Seyhan Erdoğan
    Sahne Amiri: Çağatay Tok
    Teknik Masa:  Özgehan Özturan

    Oyuncular: Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü