Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Bekleyişin Hikayesi

    Yüksekalan, Ali Çetinkaya Cd. No:35, 07310 Muratpaşa/Antalya 21 Şubat 2023 Salı
    60 dakika
    • Tiyatro

    Bir Bekleyişin Hikayesi

    Süre: 60 dk. - Tek perde
    Yaş Sınırı: 15+

    Oyunun Açıklaması : Bir tren garında kesişen üç hayat. Terkedilmiş bir vagonda yaşarken tren bekleyen yolculara hikayeler anlatıp şarkılar söyleyerek yaşama tutunan üç demir yolu hikayecisinin hayatı. Sevgi ve Bekleyişe dair tek perdelik bir oyun.

    Oyunun Konusu : Yaşamın içerisinde hissettikleri duygular ve kayıplarla bir araya gelen üç hikaye anlatıcısının, treni bekleyen yolculara anlattıkları hikayelerle, söyledikleri şarkılarla başka diyarların esintisini hissettirdiği, yaşamın içerisindeki gerçeklere rağmen umut etmeyi anlatan bir bekleyişin, bir gidemeyişin hikayesi. Paylaşamadığımız bekleyişleri, gizlemeye çalıştığımız rahatsızlıkları, bazen gitmek zorunda kaldığımız aşkları anlatan bir hissin hikayesi.

    YAZAN: Oğuzhan DAĞLAR
    YÖNETEN: Oğuzhan DAĞLAR
    OYUNCULAR: Ahmet SAİM - Cansın SEMENDEROĞLU - Oğuzhan DAĞLAR
    SES IŞIK: Aylin OCEAN KESKİN

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya - Doğu Garajı K T M - Performans Sahne

    ***Panda Sahne etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Bekleyişin Hikayesi Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaBir Bekleyişin Hikayesi Antalya Biletleri

    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü