-

Bir Cambaz İki Kadın

Malatya - Malatya DT Sabancı Kültür Sitesi Sahnesi 3 ve salon daha 13 Şubat Pazar - 19 Mart 2022 Cumartesi
90 dakika
  • Romantik-Komedi
  • Tiyatro

Bir Cambaz İki Kadın

2 Perde / Müzikal

Yaş Sınırı: 13+

BİR CAMBAZ İKİ KADIN TÜRKİYE TURNESİNDE!

Sevgililer gününe özel Malatya’da Prömiyeri yapılacak olan oyunumuz Romantik Komedi ve Müzikal bir gösteridir. Malatya’dan sonra Türkiye turnesi başlıyor.

OYUNUN KONUSU

Sizce Aşk mı? Yoksa Para mı? Fırsatı varken tek bir tarafı seçmesi gereken cambazımız Cenabettin Bey bir şıp sevdi. Bir taraftan aşık olduğu eşi Nargile Hanım, bir yandan da para için tanışmak istediği Cavidan Kalpak Hanım. Bakalım aynı anda 2 kadını idare etmek ne kadar zor? Acaba Cambazımız Cenabettin Bey nasıl bir açık vererek kendisini ele verecek? Romantizmiyle, Entrikasıyla, Komedisiyle ve Müzikaliyle… işte karşınız da BİR CAMBAZ İKİ KADIN!

OYUNUN İÇERİĞİ

Komedinin ve entrikanın zirve yapacağı oyunumuz %100 GÜLME GARANTİLİDİR!

Müzikal Romantik Komedi

 

 

Oyuncular

Efekan Şentürk

Muhammet Sağır

Cem Çakır

İclal Nihal Çetin

Büşra Şenel

Yönetmen Yazar: İclal Nihal Çetin

Yardımcı Yönetmen: Efekan Şentürk

Teknik Yönetmen: Billur Çetin

Sahne Amiri: Gülsen Tosun

Kostüm Tasarım: Whitefin

Afiş Tasarım: Efka Medya

Sanat Yönetmeni: Emre Çetin

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Malatya - Malatya DT Sabancı Kültür Sitesi Sahnesi
Elazığ - Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi DT Sahnesi
Adana - Adana Orhan Kemal Kültür Merkezi Çukurova
Diyarbakır - Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür Merkezi

ETKİNLİK KURALLARI

Malatya gösterimi haricindeki seanslarda ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN VE SAĞLIKÇI Biletleri satın alınması durumunda satın alınan kişi sayısı kadar Yaka kartı veya Öğrenci, Öğretmen, Sağlık Çalışanı olduğunu belgelendirmesi gerekmektedir.

Belgelendirme yapılmaması durumunda seyirci TAM kişi sayılacaktır.

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü