Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Delinin Hatıra Defteri Abdullah Yüksekcan

    • Dram

    Bir Delinin Hatıra Defteri - Abdullah Yüksekcan

    Tek Perde

    Bir Delinin Hatıra Defteri oyununu orjinal haliyle ve Abdullah Yüksekcan'ın inanılmaz performansıyla Başkent Kültür Sanat Tiyatrosu farkı ile izlemeye hazır mısınız?

    Kahramanımız ivanov, bir devlet dairesinde memurluk görevi yapmaktadır. Devlet dairesi ile evi arasında bir yaşantısı olan ivanov, aynı zamanda bir günlük tutmaktadır.  Sıradan bir adamın hiçte sıradan olmayan bir şekilde her 10 dakikada bir farklılaşan ruh halinde 11 hastalığını ve 11 farklı karakterini yaşayarak, farketmeden pskolojisinin değişimle ilerlemesi ve bu adamın delirme evrelerini izlemeye hazır mısınız ?

    Yapım: Başkent Kültür Sanat Tiyatrosu

    Yazan: Nikolay Vasilyeviç Gogol

    Yöneten: Abdullah Yüksekcan

    Oyuncular:

    Abdullah Yüksekcan, Gizem Aydıngöz

    Yrd. Yönetmen: Gizem Aydıngöz

    Dekor Tasarım: Mehmet Göre

    Müzik Tasarım: İsmail Can Karadağ

    Seslendirmeler: Rıdvan Topal-Mert Yeldan

    Işık Tasarım: Rıdvan Topal  

    Teknik Sorumlu: Efecan Fidan  

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü