Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Delinin Hatıra Defteri .

    Girne Amerikan Üniversitesi, Universite Caddesi, P.K. 5, Karmi Kampüsü, Karaoğlanoğlu, Girne / KKTC 11 Şubat Cumartesi - 12 Şubat 2023 Pazar
    90 dakika
    • Dram

    Bir Delinin Hatıra Defteri

    Süre : Tek Perde, 90 Dk.

    Yaş Sınırı: 13+

    Kahramanımız ivanov, bir devlet dairesinde memurluk görevi yapmaktadır. Devlet dairesi ile evi arasında bir yaşantısı olan ivanov, aynı zamanda bir günlük tutmaktadır.  Sıradan bir adamın hiçte sıradan olmayan bir şekilde her 10 dakikada bir farklılaşan ruh halinde 11 hastalığını ve 11 farklı karakterini yaşayarak, farketmeden pskolojisinin değişimle ilerlemesi ve bu adamın delirme evrelerini izlemeye hazır mısınız ?

    Oyuncular: Abdullah Yüksekcan, Gizem Aydıngöz
    Yardımcı Yönetmen: Gizem Aydıngöz
    Dekor Tasarım : Mehmet Göre
    Müzik Tasarım: İsmail Can Karadağ
    Seslendirmeler: Rıdvan Topal, Mert Yeldan
    Işık Tasarım: Rıdvan Topal
    Teknik Sorumlu: Efecan idan

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kıbrıs - Girne Amerikan Üni Spectrum Uluslararası KM

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Delinin Hatıra Defteri . Biletleri ve Fiyatları

    KıbrısBir Delinin Hatıra Defteri . Kıbrıs Biletleri

    130,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    130,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü