Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Delinin Hatıra Defteri .

    21 Ekim Cuma - 23 Ekim 2022 Pazar
    • Tiyatro

    Bir Delinin Hatıra Defteri .

    Bir insanın adım adım delirmesine yakından şahit olmak ister misiniz?

    Belçika’nın tanınmış oyuncularından Arif Hakan, Avrupalı Türkler arasında büyük ilgi gören tek kişilik tiyatro oyunu “Bir Delinin Hatıra Defteri” ile şimdi Türkiye’de.

    1830lu yıllarda Rusya’da geçen oyun, şizofren hastası ufak dereceli bir memurun hayatını anlatıyor. Yaşadığı gerçeklerle başedemeyen Popriçev yavaş yavaş delirmeye başlar. Köpeklerin konuştuğuna, mektuplaştığına, casusluk çeteleri kurduğuna inanmaya başlar. Bu arada sırılsıklam aşık olduğu genel müdürün güzeller güzeli kızının da bir generalle evleneceğini öğrenince, hepten aklını kaybeder. İspanya kralı olduğuna inanmaya başlar.

    Oyuna hazırlanmak için uzun süre akıl hastanesinde gözlem yapan, şizofreni hastaları ve yakınlarıyla konuşan Arif Hakan, dekorun, kostümün, müziğin olmadığı, tamamen safi oyunculuğa dayalı gösterisiyle hem gülüp hem hüzünleneceğiniz, hem de hayatı yeniden sorgulayacağınız bir akşam vaadediyor sizlere…

    Oynayan : Arif Hakan

    Yöneten : Vedat Gültekin

    Çeviren : Ali Çankırılı

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü