Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Kahve Hikayesi

    • Tiyatro

    Bir Kahve Hikayesi

    2 Perde – 100 Dakika

    Yetişkin Oyunu (+15)

    Komedi – Dram

    Metin Bir Gün Arkadaşlarını Çağırıp, Büyük Bir Sırrını Açıklar. Diğerleri Buna İnanmazken, Bir Anda Kendilerini Açıklayamadığı Olayların İçinde Bulurlar. Metin Haklı Mıdır? Bu Güç Ona Mı Aittir Yoksa Olay Tamamen Daktiloda Mı?

    Düşişleri Tiyatrosu Benzersiz Hikayesiyle İzleyenlerini Kahve İçmeye Davet Ediyor!

    İnteraktif Olarak Seyircilerin De Sahneye Çıkabildiği Ve Hikayeye Dahil Olabildiği Bu Çok Tatlı Oyunu Kaçırmayın!

    ‘’Her Şey Işığın Yoktan Var Olmasıyla Başladı. Ardından Kelimeler Geldi. Kelimeler Garip Şeyler. Bir Kelimenin Herkeste Anlamı, Yeri Farklı. Cümlelerin De. Hikayelerin De. Bu Cafede Hikayeler Çok Önemli. Nasıl Bir Hikaye Varsa Elinizde Ona Göre Şekilleniyor Çevreniz Ve Hayatınız. Biz De Bunu Değiştirmek Üzereyiz… Merak Etmeyin Hoşunuza Gitmezse Hikayeden Vazgeçebilirsiniz. Şimdiden Söylüyoruz; Bu Bir Kahve Hikayesi…’’

     

    Yazan – Yöneten: M.Ali Bilgiç

    Yapımcı: Harun Kocakaya (Atlıkarınca)

    Oyuncular:

    M.Ali Bilgiç

    Tuğba Kutlu

    İlyas Aksin

    Süleyman Değişti

    Nisa Sarı

    Atakan Mert

    Ayça Taşkent

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü