Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Mudhik Oyun.

    • Komedi

    Bir Mudhik Oyun

    (Tek Perdelik Otosansür)

    Yaş Sınırı: 15 Yaş ve üzeri
    Süre: 70 Dakika, Tek Perde
    Tür: Komedi

    Pandemi sürecinde tiyatrosunu ayakta tutabilmek için bir oyun yazan tiyatrocunun, oyun metni denetimden geçmez. Seyircili genel prova esnasında, denetçinin gözetiminde oyununu revize ederek, denetime uygun bir hale getirmeye çalışır. Fakat bu süreçte fark edeceği üzere, suya sabuna dokunmadan bir hikâye anlatmak artık mümkün değildir.

    Yazan ve Yöneten: Burak Budak
    Teknik Sorumlu: Gizem Elif Asil
    Kostüm Tedarik: Burak Bilgiç, Kubilay Özen
    Asistanlar: Fahrettin Esen, Kübra Özgün
    Afiş Tasarım: Emren Zeytinoğlu, Semih Büdüş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü