-

Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası

90 dakika
  • Fantastik
  • Romantik-Komedi

Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası

Yaş Sınırı : +8

İki perde 90 dk

Türü : Fantastik Romantik Komedi

Not: SEYİRCİLERİN GİŞEDEN BİLETLERİNİ EN GEÇ 18.30 DA ALMALARI GEREKTİĞİ KONUSUNUN BELİRTİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

Bilgi : TÜM SEZON BOYUNCA OYUNLARIMIZ ÇANKAYA SAHNE'DE SERGİLENMEKTEDİR. (Adres : Remzi Oğuz Arık mah.Paris cad.49B/A Çankaya/Ankara)

Konusu : 

Theseus ve Hippolyta’nın evlilik töreni heyecanı ile başlayan romantik komedi türündeki Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, günümüzde de yaygın olan “Aşıklar kavuşacak mı?” sorusu ile devam ediyor. Aşk ve kavuşma telaşesi içindeki aşkların hikayesini izliyorken, bir yandan da periler diyarında Titanya ve Oberon’un evlatlık çocukları için birbirleriyle oynadıkları oyunlara tanık oluyoruz. Bütün bunlar bir yana, oyun içinde bir oyun hazırlığındaki esnaflar da var güçleri ile çalışmaktalar.

            Büyüklere masallar tadındaki Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası’nı izlerken yer yer aşk kavgalarına gülecek, yer yer ise Titania ve periler ile büyüleneceğiz. O halde herkesi bu büyülü dünyayı keşfetmeye bekliyoruz.

--

 

Yazan : Wıllıam Shakespeare          

Yöneten : Sinan Pekinton

Koreografi : Hakan Odabaşı

Müzik: Turgay Erdener 

Oyuncular :  İrfan Buzcu ,Burçin Sezen ,Esin Ercan ,Cem Sel, Nilsu Akman , Emre Olanca , Serkan Melikoğlu , Kıvanç Bozkır , Emre Kaymak , Çisel Ocak Kara , Ayşin Tabiloğlu , Sezgin Özteke, Sinem Lökbaş, Yağmur Evin, İrem Öztürk, Alminanur Dinler, Sıla Çelik

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü