Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Yaz Eğlencesi

    04 Şubat Cumartesi - 05 Şubat 2023 Pazar
    90 dakika
    • Komedi

    Bir Yaz Eğlencesi

    Süre : Tek Perde, 90 Dk.

    13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

    Bir Yaz Eğlencesi adlı oyunda Ahmet Çevik, Seval Tufan, Uhde Seçil, Pekcan Turkeş, Cengiz Güleryüz ve Sinan Bengier rol alıyor. Gündüz kuşağı televizyon programlarını tiye alan  oyun, tek perde olup  3 skeçten oluşuyor. İlk skeçte karısının hafızası bulmak üzere sabah kuşağı programına gelen karı-kocanın hikayesini anlatıyor...İkinci skeçte öğlen kuşağı programına katılan konukların traji komik hikayesi, üçüncü skeçte ise izdivaç programına koca bulmak için katılan  kadının hikayesi...Seyirci tarafından çok beğenilen oyun her yerde büyük beğeniyle ayakta alkışlanıyor.

    Oyuncular : Ahmet Çevik, Cengiz Güleryüz, Pekcan Türkeş, Uhde Seçil, Seval Tufan, Sinan Bengier

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Tekirdağ - Çorlu Halk Eğitim Merkezi
    Tekirdağ - Tekirdağ Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Yaz Eğlencesi Biletleri ve Fiyatları

    TekirdağBir Yaz Eğlencesi Tekirdağ Biletleri

    AdresÇorlu Halk Eğitim Merkezi
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü