Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Yılbaşı Rüyası

    • Çocuk Oyunu

    Bir Yılbaşı Rüyası

    Bilgi: Öncelikle etkinlik 4 yaş ve üzeri izleyicileri için uygundur.

    Süre: 50 dk.

    Bir Yılbaşı Rüyası, Niyaz Bildik Dans Topluluğu profesyonel ve alt yapı dansçılarının aynı sahnede yer alacağı, jazz dans, bale ve modern dans tekniklerinin birleştiği koreografilerden oluşan eğlenceli bir dans gösterisidir.

    Sadece çocuklara yönelik olmayıp, içindeki çocukla entelektüel bir dünyada buluşmak isteyen tüm yetişkinlere hitap eder. 

    Belle, 8 yaşında hayalperest bir kız çocuğudur. Yeniyıl arifesinde bir dilek tutar ve uykuya dalar. Rüyasında kendisini elflerin, zencefilli kurabiyelerin, geyiklerin, kurşun askerlerin, çam ağaçlarının canlanarak Noel Babayı aradığı bir dünyanın içinde bulur ve eğlence başlar.

    İzmir'in tek çağdaş bale ve modern dans özel topluluğu olan NBDT 2020 yılında kurulmuştur. Sahne alanında ve dijital sanatlarda yenilikçi, disiplinler arası projeler üretmeye hevesli genç dinamik ve otantik bir topluluktur. Dans aracılığı ile anlatılacak hikayelerin evrenselliğine inanan profesyonel dans topluluğunun genel sanat yönetmeni ve koreografı Nur Niyaz Bildik'tir.

    Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Oyun başladıktan sonra içeri giriş yapılmayacaktır. Oyundan çıkan veya geç kalan misafirlerimiz 2. Perdeyi izleme hakkına sahiptirler.
    • Tiyatro salonuna dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    • Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    • Katılımcılar /İzleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
    • Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
    • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
    • Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü