Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Birisi

    27 Ocak 2023 Cuma
    60 dakika
    • Tiyatro

    Birisi

    Süre : 60 dk.

    Kendini umumi tuvaletlere kapatan, gazeteci- yazar olduğunu iddia eden bir adamın hikayesi!
    Kendisiyle, ailesiyle, aşkla ve otoriteyle hesaplaşırken, küçücük tuvalette kendi büyük dünyasının esiri olan yalnız bir adamdır. Peki yalnızlığın içine ne sığar? Her şey mi yoksa hiçbir şey mi? Gerçek mi yoksa hayal mi?
    Kurmacanın sınırlarını zorlar. Kendi hayalinde yarattığı bir çok karakterin kahramanı olurken, kendi hayatının sahibi olamamanın acısını yaşar. Bu dünya, ona istemeden yaşatılan bir dünyadır. Tüm kimliklerden sıyrılmak için yapması gereken tek bir şey vardır; oynamak. Hem kendisiyle hem de dışında kalan her şeyle oynamak. Başka bir gerçekliğe inanmak, İçine itildiği dünyadan hesap sormak ve kendince intikam almak.

     

    Yazan ve Oynayan: Sertan Müsellim
    Yöneten: Yavuz Topoyan
    Işık Tasarım: Serpil Coşkun
    Efekt: Nejat Yıldız
    Dekor - Kostüm: Eksik Oluşum
    Müzik: Ege Topoyan
    Afiş tasarım: Gökçay Gökçe

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Farabi Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Birisi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBirisi Ankara Biletleri

    AdresFarabi Sahnesi
    55,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü