Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Biz Biriz

    • Yetişkin Oyunu

    Biz Biriz

     Biri cinayetten biri siyasi diğeride dolandırıcı olan üç gencin öyküsünü kaleme aldık, memleketinde çobanlık yapan ve okuma yazma bilmeyen mehmetle siyasi hüküm giymiş mustafa ve dolandırıcılık suçundan içeri giren ercanın aralarında yaşananları konu aldıgımız trajikomik oyunumuzda, kardeşligin birlik beraberligin önemine vurgu yaptık.Mehmet bir kaza sonucu cinayetten hüküm giyen genç saf bir çocuktur. Okuma yazma bilmez. Beraber aynı koguşta kaldıgı Adem ona baglama çalmayı ögreterek beraat eder. Gel gelelim Mehmet hep aynı türkü melodisini çalarak gardiyanı illallah ettirmiştir. Bir süre sonra yanına önce Mustafa ve ardından Ercan gelir. Bizim bu üç gencin kendi aralarında yaşadıkları izleyiciyi güzel bir hikayenin içinde hissetmelerine sebebiyet verir. Hem eglendiren hemde düşündüren oyunumuz siz degerli izleyenlerimizler'le buluşmayı bekliyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü