Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Bizimkiler Uzayda

Ankara - ODTÜ Mezunlari Derneği Vişnelik Tesisleri ODTÜ Mezunlari Derneği Vişnelik Tesisleri 1 ve salon daha 02 Şubat Çarşamba - 05 Mart 2022 Cumartesi
  • Çocuk Oyunu

Bizimkiler Uzayda

Türü : Çocuk Oyunu
Yaş Grubu : 3-9

Uzayın derinliklerindeki portakal gezegeninde; iki ülke vardır! Falktaş ve İyontaş isimli bu ülkeler; birbirleriyle savaş halindedirler. Ama bu savaş silahla değil daha çok yarışmalar biçimindedir. Bu arada iki gezegende yaşayan canlılar yıllardır
uykusuz kalmışlar ve bir an önce uyumak için araştırmalar yapmaktadırlar. Sonunda Dünya isimli gezegeni keşfederek ninnileri incelerler ama başarılı olmaları için doğru biçimde söylemeleri de gerekecektir. Bu sırada İyontaş Gezegeni hile yaparak formülü elde etmeye çalışır. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, uykuları gelmez. Sorunun ninni de olmadığı iç huzurda olduğu ortaya çıkar.
Böylece vicdanlarının derinlilerine bakıp ihmal ettikleri kişi ve yakınlarını hatırlayıp, onlara sarılarak uykularına kavuşurlar.
 


Yazan : Kenan Halis Kızıldağ
Yöneten : Kenan Halis Kızıldağ

Oyuncu Sayısı : 3-4
Yönetmen Yardımcısı : Kenan Halis Kızıldağ
Müzik Direktörü : İ. Eray Kihtir
Kostüm Tasarımı : Duygu Çifçi -KOSTÜMEVİ
Dekor Tasarımı : Kenan Halis Kızıldağ
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - ODTÜ Mezunlari Derneği Vişnelik Tesisleri
Ankara - Timiyatro Sahne

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü