Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bizimkiler Uzayda

    • Çocuk Oyunu

    Bizimkiler Uzayda

    Türü : Çocuk Oyunu
    Yaş Grubu : 3-9

    Uzayın derinliklerindeki portakal gezegeninde; iki ülke vardır! Falktaş ve İyontaş isimli bu ülkeler; birbirleriyle savaş halindedirler. Ama bu savaş silahla değil daha çok yarışmalar biçimindedir. Bu arada iki gezegende yaşayan canlılar yıllardır
    uykusuz kalmışlar ve bir an önce uyumak için araştırmalar yapmaktadırlar. Sonunda Dünya isimli gezegeni keşfederek ninnileri incelerler ama başarılı olmaları için doğru biçimde söylemeleri de gerekecektir. Bu sırada İyontaş Gezegeni hile yaparak formülü elde etmeye çalışır. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, uykuları gelmez. Sorunun ninni de olmadığı iç huzurda olduğu ortaya çıkar.
    Böylece vicdanlarının derinlilerine bakıp ihmal ettikleri kişi ve yakınlarını hatırlayıp, onlara sarılarak uykularına kavuşurlar.
     


    Yazan : Kenan Halis Kızıldağ
    Yöneten : Kenan Halis Kızıldağ

    Oyuncu Sayısı : 3-4
    Yönetmen Yardımcısı : Kenan Halis Kızıldağ
    Müzik Direktörü : İ. Eray Kihtir
    Kostüm Tasarımı : Duygu Çifçi -KOSTÜMEVİ
    Dekor Tasarımı : Kenan Halis Kızıldağ
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü