Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    BoheM MekteP'te Muhabbet - Hikaye Anlatımı

    BoheM MekteP'te Muhabbet - Hikaye Anlatımı

    75 dakika
    • Anlatı

    BoheM MekteP'te Muhabbet - Hikaye Anlatımı

    Etkinlik Yaş Sınırı: 12+

    Muhabbette Konuklarım;
    Anlatan

    Mukaddes Pekgöz
    Müzik 
    Yan flüt-
    Melike Ertekin
    Gitar-  Başar Gezer
    *
    Muhabbete Konumuz; Müzik ve Masal & Dinleti
    *
    Muhabbete Sebebimiz; Masallar, müzik ve şarkılar…
    *
    Melike Ertekin ve Başar Gezer, güzel sesleri, gitar ve yan flüt melodileriyle; Mukaddes Pekgöz, anlatacağı neşeli ve heyecanlı masalıyla, bizleri şahane bir dinletiyle buluşturacaklar. Rahmetli anacığından kalan üç altından başka bir şeyi olmayan, akıllı, merhametli, yüreği temiz masal kahramanımız Aziz’in,  çiftlik sahipleri ile yaşadığı sorunlar ve bunlara kendince bulduğu baş etme yollarını anlatan masalımız, sevgili Sezai Ozan Zeybek ‘in ‘Masallarla Konuşmak ‘ adlı kitabından alınmıştır. Masalımız, masalseverlerle buluşmak için gün sayıyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu