Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    BoheM MekteP'te Muhabbet - Söz&Müzik Dinleti

    90 dakika
    • Etkinlik

    BoheM MekteP'te Muhabbet - Söz&Müzik Dinleti

    Yaş sınırı:+11

    Muhabbette konuklarımız: 

    Anlatanlar: Seher Kander Bilgi & Sercan Peşan 
    Müzikte: Ney - Sercan Peşan Santur - Hamed Habibpour 
    *
    Muhabbete konumuz; Söz & Müzik dinleti 
    *
    Muhabbete sebebimiz; Masallar, müzik, şarkılar ve doğaçlama anlatı 
    *
    Biz duygu toplayıcıları Seher Kander Bilgi, Sercan Peşan & Hamed Habibpour söz ve müzik ekseninde buluşuyoruz. Biz döndükçe masalımızla, müziğimizle, şarkılarımızla bir bütünün parçası olacağız.
    Biraz yerde biraz gökte
    Biraz sende biraz serde
    Ama en çok bizde olacağız.

    Muhabbette konuklarımız: 

    Anlatanlar: Seher Kander Bilgi & Sercan Peşan 
    Müzikte: Ney - Sercan Peşan Santur - Hamed Habibpour 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü