Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bu Kaçıncı Leyla ?

    • Tiyatro

    Bu Kaçıncı Leyla ?

    Yaş sınırı : 16+

    Yapmadığımız her seçim bizim algılayamadığımız bir boyutta kendini gerçekleştirmeye devam eder. Belki bir evrende mutlu olan Ferhat ile Leyla vardır. Ferhat baştan hatalı sevda silsilesine bir son verip evren evren gezip mutlu sona sahip olduğu Leyla'sını arıyor. Ama arayan Leyla'sını da bulur, belasını da. Ferhat'ın komik parelel evren yolculuklarında koltuğunuzu ayarlayın ve saymaya başlayın biz sayamadık Bu Kaçıncı Leyla?

    Yazan ve Yöneten
    Umut Şeddadi
     
    Oyuncular
    Anıl Şeddadi
    Duygu Yıldırım
    Umut Şeddadi
     
    Yard. Yönetmen:Zeynep Şencan 
    Ses ve Işık: Atakan Aygün
    Makyaj: İrem Tuna 
    Dekor : Esra Kocabaş 
    Kordinator: Anıl Şeddadi
    Kulis Sorumlusu: Selin Solaker 
    Kondüvit: Sevi Gençkaya
    Teknik Ekip: Mehmet Hepbildikler
    Yapım: Tiyatro Durağı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü