Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bu Son Faust - Tunalı Tiyatro

    60 dakika
    • Tiyatro

    Bu Son Faust - Tunalı Tiyatro

    Oyun Süresi: 60 Dakika

    Maceralı ve gizemli bir hayata sahip olan Faust‘un. Tüm bilgilere sahip olduğuna inandıktan sonra şeytanla olan anlaşmasını anlatır. Kafasındaki ilahi düşüncelere de bir son vermek ister. Kimse suçlu kimse günahsız kimse temiz değil diyerek. Biraz uydurup biraz da gerçeklerle sizlerin karşısındayız.

    Uyarlayan ve Yönetmen: DAHİL TUNALI

    YAZAR: JOHANN WOLFGANG VON GOETHE

    OYUNCULAR: OZAN BAŞ, ÖZGE GÜLSEVER, DAHİL TUNALI

    SES VE IŞIK: ABDURRAHMAN KALFA

    KOSTUM DEKOR: GONCAGÜL TUNALI

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü