Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bubble Perisi

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Bubble Perisi

    Etkinlik süresi : 45 dk
    Baloncuklar Diyarı’nın kapıları açılıyor, içeride birçok sürpriz seni bekliyor🥰
    🍃🧚🏻‍♀️🍃
    BUBBLE PERİSİ’nin baloncuklarla gerçekleştirdiği bu benzersiz gösteride, herkes sihirli baloncukların dansına kapılıp unutulmaz anlar yaşayacaklar!
    🍃🧚🏻‍♀️🍃
    Gittikçe büyüyen baloncuklarla, birbirinden farklı aparatlarla, çocukları içine alan dev baloncukla, köpük partisiyle ve baloncuk yağmuruyla eğlenceli bir gösteriye hazır olun...
    🍃🧚🏻‍♀️🍃
    Özel günlerinize renk katmak, eğlenceli bir etkinlik düzenlemek yani baloncukların sihirli dünyasına katılmak isterseniz bize ulaşın…
     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü