Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bunu Edgar Allan Poe Bile Hayal Edemezdi!

    60 dakika
    • Tiyatro

    Bunu Edgar Allan Poe Bile Hayal Edemezdi!

    Tür: Kara Komedi
    Süre : 60Dk., Tek Perde

    İnsanın bilinmeyen karanlık bir tabiatı vardır. Baskı ve yoksunluğun sonunda, ortaya çıkacak korku inanılmaz şeyler yapmasına neden olabilir. Çok eğitimli toplumların bile savaşta ya da kıtlıkta neler yaptığını hayretler içinde izlemiyor muyuz? Ya duygusal olarak bir paradoksa girmiş biri sizce neler yapabilir?
    “Bunu Edgar Allan Poe Bile Hayal Edemezdi!”
    Tiyatro Libra ve Farabi Sahne’nin 2022-2023 sezonunda seyircilerine hazırladığı bu oyun bir çok sürprizi içinde barındırdığı gibi komedinin başka bir yüzü ile seyircilerini tanıştırıyor. Oyunun gerilimli ve kabuslara has dünyasının içinde çok güzel bir hikaye sizleri bekliyor.

    Yazan-Yöneten : Kadri Özcan
    Yön.Yard : Koray Tahir Ön
    Dekor Tasarım : Selim Cinisli
    Asistan : Buğra Ercan
    Oyuncular
    Nil Özkul
    Ali Karaca
    Ayça Eren
    Gizem Yönel
    Bilge Artuğ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü