-

Büyük Yarışma

Bursa - Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi 03 Şubat Perşembe - 03 Şubat 2022 Perşembe
40 dakika
  • Çocuk Oyunu

Büyük Yarışma

Yaş sınırı: 3 yaş ve üstü

Sirkler Arası Dans Yarışması düzenlenecektir. Sertano Sirki'nin debu yarışmaya katılmasını isteyen Sertano bir seçme yapmaya karar verir.En güçlü adaylar , daha önce bu yarışmada sirki temsil eden Roket adam Tam Tam ile Sirke yeni katılan yetenekli akrobat Olive'dir. İkili amansız bir yarışa girmişken Sirk'in temizlik görevlisi Pnki Rose bütün dengeleri değiştirir.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Bursa - Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü