Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çalıntı Düşler

    • Gençlik

    Çalıntı Düşler

    Gençlik Oyunu

    "Çalıntı Düşler" de " Sevgi " , bir ağacın gövdesi gibi ana ileti ve hayatın farklı yönleri bu iletinin uzantısı olan kökler - dallar; tüm bunlar nedeniyle oyunu herkesin izlemesinde çok büyük yarar var.

    Prof. Dr. Üstün Dökmen/ Proje Danışmanı

    Gerek Uyuşturucu Kullanımı ile Mücadele Alt Kurulu, gerek Bilimsel Danışma Komisyonu, oyun metnini inceleyerek-oyunu izleyerek "Çalıntı Düşler" adlı oyununuzu destekleme kararı almıştır...

    Prof. Dr. Yıldırım B. Doğan/ Başbakanlık Aile Araştırma Kurumu

    Sevgisizlik, Yalnızlık, İletişim Kazaları, Şiddet, Madde Bağımlılığı… Tüm bunların üstesinden gelebilmek için ihtiyacımız oyan tek şey; Sahici bir yüzleşme.

    Dersu Yavuz Altun- Yazar/ Yönetmen

    "O " içimizden biridir… Şiddet ve korku dolu bir çocukluktan sonra, taşradan İstanbul'a gelir. Kan davasından uzaklaşması ve okuması için ailesi göndermiştir. Büyükşehrin karmaşası başını döndürür. Uyum sağlayamaz bir süre.. Bu karmaşada, karşısına çıkan insanlar O'nun saflığından yararlanmak ister. Hayal kırıklıkları, sevgisizlik, yalnızlık bir uçuruma doğru sürükler O'nu… İletişimsizlik, sevgisizlik, şiddet ve bir sonuç olarak; "Madde Bağımlılığı…” Kendisini kurtaracak tek şey, yine kendi yüreğidir..

     

    Yazan Yöneten: Dersu Yavuz Altun

    Oynayanlar: Çağlar Tüfekçi, Öze Solak Altun, Tara Haçikoğlu, Bertan Dirikolu, Şebnem Mazak Dirikolu

    Yazan Yöneten: Dersu Yavuz Altun

    Oynayanlar: Çağlar Tüfekçi, Öze Solak Altun, Tara Haçikoğlu, Bertan Dirikolu, Şebnem Mazak Dirikolu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü