Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Cambazın Cenazesi.

    • Tiyatro

    Cambazın Cenazesi

    Bir sahil kasabasında yaşayan insanların, kurdukları küçük hayalleri ve bu hayallerin sebep olduğu çıkar hesapları… Çıkar hesaplarının, aile ilişkilerini nasıl etkilediğini, değerlerin nasıl altüst olduğunu gösteren kentsel dönüşümün komik hikâyesi. Kasabanın kentsel dönüşüme gireceği hakkında söylentiler çıkar ve bu konu, kasabalılar arasında konuşulmaya başlanır. Cambaz Rasim, bir sabah vefat eder. Ölmeden önce kasabalılara evlerini, arsalarını kentsel dönüşüm için satmamalarını tembihleyen Cambaz Rasim’in defin işlemleri sürerken kasaba halkı da bir yandan kasabanın geleceği hakkında fikirler yürütmeye başlar…

    Oyunumuz erişilebilir tiyatro oyunu olarak hazırlanmıştır. Türkiye ‘de ilk defa hem işitme ve görme engelli bireyler hem işitebilen ve gören bireyler yan yana bir oyunu izleme keyfine sahip olacaklar. Oyunumuz görme engelliler için sesli betimlemeli hazırlandı. İşitme engelliler için ise Türk İşaret Dili’nde tercümesi yapılmaktadır.

     

    Yazan: Firuze Engin Yöneten: Ulaş Karadağ

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü