Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çanakkale Şahadet

    • Tiyatro

    Çanakkale Şahadet

    Dünyanın tıpkı bu yıllarda olduğu gibi bir ateş çemberine dönüştüğü zamanlarda Türk milletinin kanının son damlasına kadar var olma mücadelesini verdiği cephe; Çanakkale
    Mustafa Kemal'in tarih sahnesine nasıl çıktığını, Türk milletinin "Çanakkale Geçilmez" nidasıyla Anadoluya mührünü nasıl vurduğunu, yenilmez denilen orduların denizin dibine hangi inanç ve anlayışla gömüldüğünü anlatan büyük eser; Çanakkale Şahaadet
     
    Vatanın bağrından çıkıp gelen yiğitlerin iman dolu göğüsleriyle çarpışarak verdiği bu kutlu mücadeleyi yeni nesillere aktarmak ve nesli her zaman diri tutmak adına Çanakkale Zaferini anıyoruz


    Yazan-Yöneten: Ünal Çeken
     
    Oyuncular:
     
    Harun Bendaş
    Özcan Bahar
    İsmet Eren Sarı
    Ayça Cengiz
    Berivan Çetinkaya
    Refika Özer
    İrem Sıla İşeri
    İlayda Ulusoy
    Buğra Pişkincan
    Yaren Tarcan
    Ekin Çekim
    Mustafa Yoldaş Sarıyüz
    Ahmet Akçakır
    Samet Atmaca
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü