Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çemberin 6 Noktası - Sömestr Kampanyası

    60 dakika
    • Gerilim
    • Psikolojik

    Çemberin 6 Noktası 

    Yaş Sınırı: 13+

    Bir plaza asansöründe mahsur kalan üç kişi... Üç farklı hayat ve bir kırılma noktası… Bizden Tiyatro ilk oyunu Çemberin 6 Noktası'yla sizlerle. 360 derecelik seyirci düzeniyle bu asansör kalbinizde sıkışabilir!

    Oyunun Yazarı: Gaspar Jegnar

    Oyunun Yönetmeni: Serhan Atak

    Oyuncular: Arda Akoğul – İlayda Selin Adakaya – Murat Dereli

    Reji Asistanları: Cihan Tangerli – Sima Erman

    Ses – Işık: Berker Yönet

    Dekor Uygulama: Cengiz Akoğul

    Afiş Tasarım: Yiğit Özkan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü