Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Cennetten Kovuldum, Hiç Utanmıyorum

    İstanbul - Eylül Sahnesi Rasimpaşa mah, Misakı Milli Sk. 93/a, 34750 Kadıköy/İstanbul 25 Mayıs Çarşamba - 30 Mayıs 2022 Pazartesi
    70 dakika
    • Absürt Komedi

    Cennetten Kovuldum, Hiç Utanmıyorum

    "Havva olarak. Ademsiz. Cennetsiz. Gözetmesiz. Yargısız. Sadece kadın olarak. Sadece insan olarak." Kendisiyle ilgili gerçeği çok geçte olsa öğrenen Havva, yaratılış amacının  sadece bir erkeğe "hayat arkadaşı" olmasını kaldıramaz ve kendini arafın sıcak kumlarına atar. Aynı anda patriyarkaya ilk taşı atan Lilith ise cehennemden arafa doğru bir yolculuğa çıkar. Arafta buluşan iki kadın o andan sonra birlikte güçleneceklerdir. Bu hikaye sadece Lilith ve Havva'nın değil, bizim , bütün kadınların kaçış hikayesidir. Çölde buluşmak üzere. ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEĞİZ.
     

    Yazan - Oynayan - Yöneten : Nilüfer Karakoç ,Rengin Kar.
    Asistan : Emira Saruhanoğulları
    Afiş Tasarım: Tuğçe Özateş
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Eylül Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü