Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çerçeve (Tiyatro F.A.P.)

    75 dakika
    • Drama

    Çerçeve (Tiyatro F.A.P.)

    Yaş Sınırı: 13+

    Tek Perde

    Bir iş insanı boş bir çerçeveye neredeyse bütün servetini harcar. Bunun üzerine kardeşiyle arasında çıkan fikir ayrılığına en yakın arkadaşları dahil olur. Hem üçünün kavgası hem de dışarıdan gelen baskılar derken üç kişi kendilerini birbirleriyle olan ilişkilerini, sanatı ve hayatlarını sorgularken bulurlar.

    Oyunun esin kaynaklarından "Art" oyunun yazarı Yasmina Reza, 1959 doğumludur. Niçin yazdığı sorulunca “ Bakışınızın katettiği eşyaya bir mezar yapmak ” diye yanıtlamıştır. Hangi ülkede oynanırsa oynansın hiç haber vermeden gidip oyunlarını da seyrettiği söylenir. Belki yazdığı oyundan doğan bu oyuna da gelir. Hatta belki de bu akşam bizim aramızdadır. Yan koltuğunuzda Yasmina Reza oturuyor olabilir. Oyunun sanat temasını oluşturan Bedri Baykam ve onun muhteşem eseri Türkiyede ve dünyada büyük ses getirmiştir. Bu oyun da verdiği mesajlarla aynı oranda ses getirecektir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü